Video / Plasën thasët me miell

Ish-deputeti i PD, Luan Baçi ka publikuar në Facebook pamje të një automjeti me logon “Bashkia që duam” në qytetin e Fierit të mbushur me thasë me miell.
“Bashkia qe duam, vazhdon fushaten shperndan miell, edhe ne keto momente, afer shkolles Pinellopi Piro, ku dhe votohet”, shkruan Baçi në Facebook. Ish-deputeti demokrat ka denoncuar që në orët e para të mëngjesit se vëzhguesit demokratë para qendrave të votimit janë larguar me forcë.

video/makina e kandidatit te vetem ne fier subashi po shperndan miell

Posted by Ermal Ngjelina on Sunday, 30 June 2019