Tahiri takim misterioz me Dakon, 4 orë bashkë në një restorant në Durrës

 

Ish-kryeministri Sali Berisha ka risjellë edhe njëherë në vëmendje ish-Ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri.

Referuar informacioneve të qytetarit dixhital, Berisha në faqen e tij në fb shkruan se e premtja ka mbledhur bashkë në Durrës, Tahirin dhe kryebashkiakun Dako.

Sipas Berishës, ata kanë qëndruar për katër orë në një restorant në qytetin bregdetar.
Ja statusi i plote

Takim misterioz kater oresh i Saimir Trafikut me Gjushin ne Durres! sb
“Doktor mirbrema dje me pane syt dy shok me te njejtin hall, pash vangjush dakon dhe Saimir Tahirin tek hotel nje restorant ne ne Durres ne fillim erdhi Vangjushi me pas erdhi Saimiri qe ne fytyre ishte gati gati duke qare ndenjen kok me kok bashk rreth 4 ore bashk dhe iken.Nuk merrej vesh çfar diskutonin se çuçullisnin por nga fjale te shkeputura qe me kapi veshi por duket se diskutonin per problemet e perbashketa pergjimet dhe narko prokurorin qe duhet zgjedhin me narko deputetet”