O SOT O KURRË KUNDËR TIJ.

Nga Albina Deda Gjoci

E pabesueshme!!!

Pa asnje note politike por si nene,si mjeke,si banor i ketij vendi qe Edi Rama e beri te frikshem,te korruptuar,te inkriminuar e totalish te droguar jap “Alarm”.

O sot o kurre kunder ketij
njeriu-perbindesh qe po perçudnon edhe celulat me delikate te mbijeteses.

Edhe per te hipur per vetflijim ne vinçin e vdekjes te Edi Rames e Erjon Velise duhet te paguash rojen e bashkise ne menyre korruptive!

Paguaj per Ramen,per Sajmir Tahirin per Erjonin e per vinçin.

Ku vemi?A jemi a nuk jemi?
Dikur Çadren e lirise me kauzen e opozites e tallet dhe anatemuat!!.

Po sot ku ndodhemi?
Erdhi koha qe te mos perseritet çadra e opozitareve por Çadra e madhe e gjithe shqiptareve,
çadra e shpetimit kombetar.

Kohe tjeter nuk ka.
Kauze me te madhe se mbijetesa nuk di.!