MEDIA HIPOKRITE, MBESA E MEHMET SHEHUT U ZGJODH NE KRYE TE DREJTESISE

Nga Myslim Murrizi
Lajm i “ madh” se nje deputete e ps, trashgimtare e ppsh, pra e partise ku ishte kryeminister krimineli Mehmet Shehu, paska vene lule tek lapidari?????

Po pse a keni pare ndonjehere qe te kene share mehmetin dhe enverin, dhe sot po e nderojne me lule???

Po lapidari sa vjet ka aty???

Po qe NR ,8 ne LISTEN qe do te bejne “ vetingun” e fameshem te 800 GJYGJTAREVE DHE PROKUROREVE zj Valbona Sanxhaktari eshte vajza e vellait te Fiqerete Sanxhaktarit( Shehut), e shoqa ediktatorit kriminel Mehmet Shehut , ju ka shpetuar??????

Po z Gent Ibrahimi qe u skualifikua nga STRASBUSGURGU per gjygjtare dhe eshte kunati i Mimi Kodhelit , dhe do te bej emrimet e “ pavarura” ne prokurori, nuk eshte lajm?????

Po qe nje keshill bashkiak i dha titullin qytetar nderi ketij krimineli, a nuk ishte lajm???

Po qe vajza e Llambi Gegpriftit, shok me shokun Mehmet, eshte sot ministre, a nuk eshte lajm???

Lereni “ sensacionin” me lajme shterpe dhe me fotografi te vdekurish, por shkruani dhe investigoni per te GJALLET, pjellen e tyre qe komandojne sot SHQIPERINE” KAPITALISTE”.

Bile edhe nen hunden e Vllahutes se Zagrebit!!!!!

Madje nje pjese e kesaj
“ TUFE” u palluan me letra falenderimi dhe nga ambasadori i IMPERIALIZMIT AMERIKAN!!