Browsing Category

POLITIKE

Escobar takim me Alibeaj në zyrat e PD-së

I dërguari special i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar vijon ditën e dytë të vizitës në Tiranë. Pas takimit me kreun e shtetit Bajram Begaj dhe kreun e qeverisë Edi Rama, Escobar do të zhvillojë…