Berisha publikon foton : Saimir Tahiri bashkë me Orest Sotën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike një foto, sipas të cilës aty është Saimir Tahiri dhe Orest Sota.

Sipas mesazhit të ardhur në adresën e ish-kryeministrit fotoja është bërë në inagurimin e punimeve për Komisariatin numër 6 në Tiranë.
‘Sajmir Tahiri me Orestin e 1 milion dollarëve cash!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha ne Facebook.

“Foto e fundit saja me orstin komisariati nr6

Kapur me mbi 1milion dollar kesh ne elbasan dhe dy patenta te lundertarit te njohur Sajmir Tahirit e qe policia e mban te fshehte.
Administratori perftues i tenderave per te pastriar parate e krimit, nuk justifikon dot burimin e parave