Anëtari i Këshillit Bashkiak: Ja pse Ardit Gjebrea, e lëpin b….. Erion Veliajt

Anëtari i Këshillit Bashkiak: Ja pse Ardit Gjebrea,  lëpin b….. Erion Veliajt

Anetari i Keshillit Bashkiak të PD-së në Bashkinë e Tiranës, Fabian Topallaj ka reaguar ndaj Ardit Gjebreas pas komplimentave që ky i fundit i bëri Erion Veliajt gjatë natës finale të “Kënga Magjike”.

Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Topallaj shkruan se e kupton Arditin kur bën komplimente të tillka pasi Veliaj i ka marrë djalin në punë.
STATUSI I PLOTË:

S’behet per vendin e punes te cunit jo.
Ska faji qe e mburr dhe e mbulon me komplimenta, njesoj si Lali Eri, Ardit Gjebrea eshte i gatshem te bej gjithcka per ca para me shume. Keta burrat qe mund te bejne cdo gje per para jane trima te medhenj, se burri qe ska frike nga legenosja e vetes, sduhet te kete frike nga asnje gje tjeter. Vetem ate historine e komplimentave per stafin e Lali Erit ja mirekuptoj, se pervec te tjerave, Veliaj i ka marre dhe cunin ne pune Arditit, por kjo eshte nje qoke e vogel ne krahasim me te tjerat qe i lidh keta lloj “burash” te kuptohemi.